WATER ZOOM МОЌНА ПРСКАЛКА

890 ден
бесплатна достава

Неверојатен додаток кој ќе го претвори твоето градинарско црево во совршен алат под висок притисок

Предности при користење на овој производ

 

Се поврзува со цревото – Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок.

Едноставно поврзување – Едноставно поврзи го со стандардно градинарско црево и прилагоди го млазот за миење на автомобилот, терасата, тенда, столчиња, дури и чамец. Работи на твојот стандарден приклучок за вода.

За секакви површини – Можеш да го користиш за темелно чистење на речиси сите површини, дури и на чувствителните.

Измиј го автомобилот како професионалец или исчисти го покривот без да користиш скали со специјални додатоци! Наводнувањето на дворот и градината никогаш не било позабавно и полесно!

Идеална големина за да стигне до помалку достапните делови од автомобилот или прозорецот, ја отстранува целата нечистотија многу брзо.

Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок.

Едноставно поврзи го со стандардно градинарско црево и прилагоди го млазот за миење на автомобилот, терасата, тенда, столчиња, дури и чамец.

Water zoom е моќна прскалка под висок притисок која работи на твојот стандарден приклучок за вода, нема потреба од пумпа со висок притисок. Доволно е само да ја приклучиш на твоето црево и ќе добиеш совршен алат за чистење под висок притисок.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 31 x 15 x 3cm
  • Материјал: алуминиум и пластика

 

Сетот вклучува:

  • 1 x Water zoom моќна прскалка
  • 1 x Регулатор на млаз
  • 1 x Диспензер за средство за чистење
  • 1 x Четка

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 61% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping