USB ЕЛЕКТРИЧНА ЛЕД МАМКА ЗА РИБОЛОВ

590 ден
бесплатна достава

Твојот нов помошник за роболов

Предности при користење на овој производ

Висок квалитет – Риболовната мамка е направена од издржлив материјал, извонредна завршница и цврсти метални куки.

Реалистична – Светла боја и реалистична форма со пливање за привлекување риби.

LED светло – Доаѓа со LED светло, што ја прави мамката за риболов попривлечна за рибите.

Одличен помошник за риболов – Светла боја и 3D очи со тројни куки ја прават моќна алатка за риболов.

Сакаш риболов? Не можеш да направиш голем улов? Со ова можеш да ги фрлиш сите твои стари мамки и да почнеш да фаќаш повеќе риби. Тоа е само толку едноставно!

Риболовната мамка е направена од издржлив материјал, извонредна завршница и цврсти метални куки.

Светла боја и реалистична форма со пливање за привлекување риби.

Доаѓа со LED светло, што ја прави мамката за риболов попривлечна за рибите.

Светла боја и 3D очи со тројни куки ја прават моќна алатка за риболов.

 

Технички карактеристики:

  • Извор на енергија: USB на полнење
  • Големина: должина околу 12 см

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping