TWISTCUT СЕЦКО

690 ден
бесплатна достава

Twistcut e неверојатно практичен сецко со кој ќе можеш да приготвуваш вкусни салати. Најбрзионт начин да исецкаш храна само со еден потег и без неред.

Twistcut има нов иновативен систем на работа на приситкање, се што треба да направиш е да ги ставиш состојките внатре во садот и да претиснеш на рачката 4-5 пати, останатото е работа на Twistcut.

Ножевите се изработени од не’ргосувачки челик и се хирушки остри, со нив ќе го исечкаш и најцврстиот зеленчук.

Не се потребни кабли или батерии за да работи така да ќе можеш да го понесеш секаде со себе.

Садот на Twistcut можеш да го користиш и како сад за складирање, исто така е безбеден за миење во машина за садови.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping