SUNSET LED ЛАМБА

999 ден
бесплатна достава

Sunset Atmosphere Led ламбата е амбинтално светло за секој дом.

Погодна за украсување на просторијата, користи ја како ламба, ноќна светлина или украсна ламба, за да создадеш пријатна атмосфера.

Уживањето во зајдисонце додека лежиш во кревет повеќе не е сон.

Современите LED светилки нудат енергетски ефикасно осветлување за твојот дом или канцеларија со пријатна светлина.

Исто така идеална како светилка за детска соба или спална соба.

Светилката ротира 90 степени и проектира различни светла од различни агли за да генерира различни ефекти во твојата соба.

Светилката секогаш останува стабилна благодарение на дизајнот на основата и столбот.

Има цврста основа и енергетски ефикасна LED технологија.

  • Ламбата свети во 3 бои
  • Работи на струја, вклучен е и USB кабел
  • Димензии: 26 x 12 x 7.5cm
  • Дијаметар: 7.5cm
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping