STORAGE SKIN PEELER

299 ден
бесплатна достава

Паметна лупалка со сад за складирање која ќе ти овозможи лупење на овошјето и зеленчукот без неред

Предности при користење на овој производ

Модерен дизајн – Вграден контејнер за складирање на лушпите.

Практична – Рачка која не се лизга за удобна работа.

Нерѓосувачки челик – Квалитетни ножеви од нерѓосувачки челик, лесно се лупи од двете страни.

Сите сакаме нешто практично што ќе ја забрза подготовката на храната за што помалку време да се троши на готвење, а што повеќе на уживање во вкусната храна. Затоа постои оваа паметна лупалка за да ти олесни и да ги заштити твоите раце од исекотини.

Нова подобрена верзија на лупалка за зеленчук и овошје, со затворен простор за складирање на лушпи, задолжително помагало во твојата кујна!

Едноставно лупење на компири, моркови, тиквички, јаболка или цвекло, без можност за повреди на прстите, но и без создавање неред.

Изработена од нерѓосувачки челик, со пластична рачка што не се лизга и проѕирен простор за складирање на лушпи.

По употребата, отстрани го капакот од контејнерот и фрлете го целиот отпад во корпата со еден потег. Така кујната ќе остане чиста, а твоето јадење веќе е спремно!

Технички карактеристики:

  • Димензии: (В)15,2см, (Ш)9,1см, (Д)2,9см
  • Сечила од нерѓосувачки челик

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping