АЛАТКА СО 6 ДОДАТОЦИ + ШТРАФЦИГЕР

799 ден
бесплатна достава

Мултифункционална алатка со 6 додатоци + штрафцигер

Предности при користење на овој производ

Флексибилна – Продолжетокот е исклучително флексибилен и приспособлив, лесно се наведува во сите правци.

Лесна употреба – Многу лесно се поврзува со речиси сите модели на бушалици.

Безбедна – Заштитен е со гума со која можеш безбедно да го држиш продолжетокот за време на работата.

Мултифункционална – Содржи речиси се што е потребно за мали поправки во твојот дом.

Дали ти е потребно нешто што ќе ти ги олесни домашните поправки? Благодарение на продолжетокот во облик на црево, сега ќе станеш вистински професионалец и многу лесно ќе избушиш дупка или ќе ги заштрафиш завртките дури и кога се во многу тесен простор.

Комплетот содржи семоќно продолжување кое се ротира за 90 степени во сите правци и на различни начини.

Идеален за кујнски поправки, автомобили, водовод и слично. Ти ја олеснува работата и повеќе нема да ги губиш нервите на тешко достапните места.

Се поставува на секаков тип одвртувачи, штрафцигер, бормашини и слично.

Може да се растегне до 30цм и да заштрафува или одштрафува се до 90 степени во било кој правец.

Со својата должина од 30 см ги прави невозможните работни места возможни. Може да се ротира на било која страна дури и во тешко достапни и тесни места.

 

Спецификации:

  • Тежина на производот: 370g
  • Димензии на производот: (L * W * H): 215 * 215 * 40mm

 

Соржна на пакетот:

  • Во пакетот добиваш Snake Bit алатка, рачен штрафцигер + 6 додатоци за одвртување

 

Нарачај ја твојата сега и добиј дури до 62% Попуст. Количините се ограничени!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping