SLAP CHOP СЕЦКО

499 ден
бесплатна достава

Slap Chop рачен сецко за побрзо и полесно подготвување на твоите рецепти!

Практичен и безбеден сецко кој ќе ти помогне да ги исечкаш сите состојки за твојата супа или салата со неколку притискања.

Без батерии и без струја само земете го и почнете со сечкање.

Со секое наредно притискање добивате поситно исецкана храна.

Сега можеш да ги подготвуваш оброците за помалку време без да вложуваш напор за сечење и сечкање.

Не прима мирис и не ја менува бојата.

Супер едноставен и практичен за сите видови храна особено кромид, јатки и друго овошје и зеленчук.

Вклучи го овој додаток во твојата кујна и уживај во вкусни и брзи оброци.

Практичен и безбеден за секојдневна употреба.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 26.18 x 10.38 x 9.70 cm
  • Сечила од нерѓосувачки челик

 

Нарачајтe го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping