SHAKE N TAKE БЛЕНДЕР

990 ден
бесплатна достава

Clear
Подготвувај здрави пијалоци било каде со овој пренослив Shake N Take блендер

Предности при користење на овој производ

Свежо овошје и зеленчук со еден клик – Она што сакаш да го изматиш стави го во блендер и земи го со себе.

Кога е време за пиење, само притисни едно копче и твоето смути е спремно за пиење.

Без миење садови – Смути можеш да пиеш директно од блендерот! Кога ќе се вратиш дома, ќе треба да измиеш само една чаша.

Лесно корисење – На предната страна има копче кое едноставно го притискаш кога сакаш да го користиш и уште еднаш да го исклучиш, ништо полесно!

Презафатен си со работа и домашни обврски, но ти треба здрав и хранлив оброк за само неколку секунди?

Направи смути, протеински шејкови и фенси замрзнати коктели со помош на нашиот пренослив Shake N Take блендер.

Подготви здрави оброци од различни овошја и зеленчук, комбинирај различни состојки и пробај нови вкусови! Направи кафе на сосема нов начин или додади млеко за да добиеш освежителен шејк!

Не можеш да погрешиш со ниеден избор!

 

Само исецкај го омиленото овошје и зеленчук и стави ги во блендерот. Кога ќе сакаш да го испиеш, прелиј ги со вода, млеко или јогурт и ќе имаш здраво смути! Можеш исто така да го промешаш кафето со соковникот, да направиш овошен сок или да изблендираш детска храна.

Сите ние дома имаме блендер кој е гломазен, непрактичен и многу тешко се мие.

Прочитај зошто над 500 спортисти, нутриционисти и фитнес инфлуенсери го препорачуваат овој блендер!

Овој уред ефикасно ги извлекува сите потребни здрави состојки од овошјето и зеленчукот и во исто време прави еднолична смеса!

Здравата храна не мора да бара многу труд и подготовка.

Смути можеш да пиеш директно од блендерот! Кога ќе се вратиш дома, ќе треба да измиеш само една чаша.

Со едно брзо полнење, соковникот ќе ти трае со денови. Нема да мора да се грижиш дали ќе го надополниш и дали некаде имаш извор на енергија!

 

Технички карактеристики:

  • Моќност: 180 W
  • Капацитет: 500 ml
  • Влезен напон: 220-240VAC 50Hz
  • USB полнење

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 54% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping