ROACH DOCTOR ГЕЛ ПРОТИВ ЛЕБАРКИ

599 ден

1 ПАКЕТ
599 ден
бесплатна достава
2 ПАКЕТИ
999 ден
бесплатна достава
3 ПАКЕТИ
1.399 ден
бесплатна достава
Мамец кој ги привлекува и убива штетниците!

Предности при користење на овој производ

Ефикасен и безбеден – Ефикасен против сите видови лебарки, бубашваби и сл. Направен од безбедни состојки за тебе и твоето семејство, без непријатен мирис.

Лесен за употреба – Се нанесува со шприц на различни делови од твојот дом. Ти овозможува прецизно и лесно да го нанесеш за ефикасно да се ослободиш од штетниците.

За надворешна и внатрешна употреба – Може да се нанесе во пукнатини, помеѓу первазите и ѕидот, околу електрични приклучоци, во фиоки…

Имаш проблем со лебарки и бубашваби во твојот дом, тешко е да ги истребеш? Сигурно си потрошил многу пари на средства кои досега не ти помогнале многу? Доколку не успеа да го решиш овој проблем, ти претставуваме гел кој ќе ги уништи овие бубачки во рок од еден час од моментот кога ќе дојдат во контакт со производот. Најчесто се користат спрејови кои не се толку практични бидејќи не можеш да ја погодиш целта, но нашиот гел апликатор ќе го нанесеш точно на вистинското место!

Она што треба да направиш е да ги пополниш дупките и отворите и секаде каде што си видел лебарки. Гелот прво ќе ги привлече, а потоа по еден час ќе бидат мртви. Се нанесува со шприц на различни делови од твојот дом. Ти овозможува прецизно и лесно да го нанесеш за ефикасно да се ослободиш од штетниците.

Може да се нанесе во пукнатини, помеѓу первазите и ѕидот, околу електрични приклучоци, во фиоки…

Ефикасен против сите видови лебарки, бубашваби и сл. Направен од безбедни состојки за тебе и твоето семејство, без непријатен мирис.

Можеш да го користиш и за надворешна и за внатрешна употреба. Еден апликатор покрива две соби!

 

Технички карактеристики:

  • Количина: 30g

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping