REVOFLEX ФИТНЕС СПРАВА

699 ден
бесплатна достава

Активира 90% од мускулите во телото со 5-минутно вежбање

Предности при користење на овој производ

Удобно вежбање – Широката и удобна основа ги штити твоите колена, дури и ако вежбаш на екстремно тврди површини како камен или дрво.

44 различни можности – 44 различни вежби кои ги опфаќаат сите мускули на телото

Заштедува време и пари – Можеш да го користиш дома, во канцеларија или да го понесеш со себе на патување.

Цврст материјал – Овој материјал има цврстина и силна отпорност на удар, па затоа не е лесно да се деформира.

 

 

 

Специјално дизајниран за побрзо намалување на мастите и обликување на телото. Со оваа фитнес справа можеш да направиш дури 44 вежби и да ги активираш тешко достапните мускули, како што е долниот дел на стомакот. Има 6 различни нивоа, така што можеш лесно да го користиш, дури и ако не си во форма.

Го обликува целото тело за само 5 минути дневно вежбање. Со урамнотежена исхрана, резултатите можат да бидат и до 70% подобри.

Кога ќе почнеш да вежбаш, ќе имаш чувство дека си ја донел целата теретана во твојот дом. Со неа можеш да направиш повеќе од 40 вежби, а тежината на нив можеш да ја прилагодиш според твојата моментална сила и состојба. Само 5 минути дневно се доволни за првите видливи резултати.

Нуди 44 различни можности, 44 различни вежби кои ги опфаќаат сите мускули на телото.

Гумените ленти на Revoflex ја зголемуваат отпорноста и на овој начин се постигнува интензивен тренинг на различни групи на мускули: стомачни мускули, трицепси, бицепси, рамо, задник, грб, бутови и многу други.

Можеш да го користиш дома, во канцеларија или да го понесеш со себе на патување.

Широката и удобна основа ги штити твоите колена, дури и ако вежбаш на екстремно тврди површини како камен или дрво.

Конструкцијата е внимателно изработена за да ти овозможи максимална удобност.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: латекс, трајна пластика и јаже од гума
  • Димензија: 13cm * 41cm * 15cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping