ПАМЕТЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕВИЗОР

599 ден
бесплатна достава

Држач за телевизор со кој ќе го максимизираш просторот во твојот дом

Предности при користење на овој производ

Стабилен дизајн – Добро дизајнирана структура која овоможува стабилност и безбедност.

Прилагодлив – Совршенo компатибилен со сите 26”-63″ TV.

Лесен за инсталирање – Доаѓа со комплет за монтирање (типли и штрафови).

Флексибилен – Може да се поместува нагоре и надолу.

Држач за телевизор со кој ќе го максимизираш просторот во твојот дом.

Универзалниот метален држач со непречено прилагодување на навалување со еден допир помага да се одржуваат јасни, остри и дефинирани слики, контрасти и бои.

Компатибилен и изработен од квалитетни материјали, добро дизајнирана структура која овоможува стабилност и безбедност.

Идеален за станбени, канцелариски, угостителски објекти, училници, конференциски сали.

Металниот држач за телевизор има неколку предности во однос на повеќето тенки држачи. Има посилен механизам за навалување и за да се спречи лизгањето, а исто така може да се поместува нагоре и надолу за полесен пристап до конекциите на телевизорот.

Доаѓа со комплет за монтирање (типли и штрафови).

Технички карактеристики:

  • Компатибилен за: 26”-63″
  • Максимална издржана тежина на ТВ: 50kg
  • Доаѓа со комплет за монтирање (типли и штрафови)

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 70% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping