PAINT ZOOM РАСПРСКУВАЧ НА БОЈА

1.599 ден
бесплатна достава

Пиштол за бојадисување ѕидови, тавани итн.

Нема потреба од користење четки и останатиот прибор кој прави неред.

Исклучително лесен и пренослив.

3 начини на прскање: хоризонтално, вертикално и бојадисување на непристапни агли.

Појас за носење, алат за чистење, мерица за густина.

Рачен компресор за едноставно бојадисување, практичен за употреба.

Го штеди твоето време и пари.

Ќе бојадисуваш 15 m2 за само 10мин.

Користи го во затворени и отворени простории.

Лесно се одржува и чисти.

  • Напон: 230-240V; 50 Hz
  • Моќност: 650 W
  • Брзина на мотор: 32.000 вртежи/мин.
  • Тежина на мотор: 1,9 kg
  • Бруто тежина на целиот апарат: 2,550 kg
  • Капацитет на садот за боја: 800ml
  • Максимален проток: 130 DIN-сек.
  • Флексибилно црево: 1,5m
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping