PAINT ZOOM КОМПРЕСОР ЗА БОЈАДИСУВАЊЕ

1.399 ден
бесплатна достава

Заштедува време и пари, а можеш да го користиш и внатре и на отворено!

Предности при користење на овој производ

Елегантно и уредно бојадисување – Заборави на неуредните четки и додатоци кои прават неред.

Рамномерно нанесување – За разлика од четките, овој компресор рамномерно нанесува боја на сите области.

Практичен – Заштедува време и пари, а може да се користи и внатре и на отворено.

Брзо и ефика – Ќе обои 15м2 за само 10 минути.

Сега можеш да бојадисуваш со нашиот Paint Zoom компресор брзо, лесно и едноставно и да им кажеш збогум засекогаш на валјаците, четките и нередот во домот. Само повлечи го чкрапалото и започни да бојадисуваш.

Направи го здодевното бојасисување поуредно и многу полесно. Бојадисувањето на огради и ѕидови никогаш не било позабавно и лесно. Нема повеќе потреба од четки и други додатоци кои прават неред.

Фарбање огради, ѕидови и мали детали никогаш не било побрзо и полесно.

За разлика од четките, овој компресор рамномерно ја нанесува бојата на сите области.

Заштедува време и пари, а може да се користи и внатре и на отворено.

Лесен за бојадисување и на тешко достапни места. Сликањето на релјефот и деталите на оградата ќе биде неспоредливо полесно отколку со четка.

Напредната технологија за прскање обезбедува супериорна покриеност со еден слој.

Ќе обои 15 м2 за само 10 минути.

 

Технички карактеристики:

  • Капацитет на резервоарот 800 ml
  • Моќност: 650 W
  • Должина 1,5 метри

 

Пакетот содржи:

  • 1 x Paint Zoom
  • 1 x Црево за поврзување со прскалката
  • 1 x Прскалка со резервоар
  • 1 x Појас за прицврстување

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping