ОПРЕМА ЗА СКЛЕКОВИ

890 ден
бесплатна достава

30 различни комбинирани позиции за вежбање

Предности при користење на овој производ

30 минути на ден – Со само половина час дневно, ќе го зајакнеш горниот и долниот дел на телото, ќе развиеш мускули, ќе согоруваш калории и ќе изгубиш тежина.

Без повреди – Повредите често се случуваат поради неправилни позиции за тренирање и можат да го загрозат здравјето на вежбачите. Овој систем е направен така што нема можност за повреди поради неправилности на положбата.

Заштеди време и пари – Вежбај во твојот дом.

Фитнес табла за склекови која ќе ти помогне да ги правиш сите вежби правилно, без можност за повреди.

Различните бои покриваат одредена група мускули (рамења – црвена, гради – сина, раменици – жолта, трицепс – зелена), истовремено зафаќајќи го целиот горен дел од телото. За максимално да го дефинираш горниот дел од телото, работи со различни комбинации на бои, кои ќе ги активираат сите мускули.

Оваа табла е дизајнирана да согорува калории брзо и да изгради силно и витко тело.

Доволно е издржлива за да издржи тежина до 200 кг.

Опфаќа повеќе мускулни групи како што се градите, стомакот, грбот, рамената, рацете.

Има големи нелизгачки рачки, дизајнирани да го намалат притисокот врз твојот зглоб. Висококвалитетна, потполно безбедна за вежбање. Лесно се преклопува после вежбање и не зазема многу простор.

Рачките не се лизгаат и овозможуваат рамномерно пренесување на силата, без оптоварување на зглобовите и лактите. Даската е преклоплива и лесна за да можеш да ја носиш секаде со себе.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS пластика
  • Димензии: 60,8 cm x 18,5 cm x 2 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 59% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping