NOKIA 3310

1.399 ден
бесплатна достава

Редизајнирана верзија на легендарниот 𝘕𝘰𝘬𝘪𝘢 3310.

Долготрајна батерија до 22 часа разговори или 600 часа со повремено користење.

Facebook, Opera Browser, FM Radio, Bluetooth.

Простор за микро SD картичка до 32G.

Поголем простор меѓу копчињата за попрактично користење.

Со нови опции за прилагодување и преуредување на иконите и избор на теми во боја.

  • Екран во боја
  • Едноставен, основен и лесен за употреба
  • Dual SIM
  • Меморија: 16 MB ROM
  • Камера: 2 MP + LED Flash
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping