NICER DICER БРЗ РАЧЕН СЕЦКО

599 ден
бесплатна достава

Заборави на сечењето со нож и уживај во можностите што ги нуди ова фантастично Nicer Dicer сецко!

Предности при користење на овој производ

Прецизно сечење – Прецизноста, како главна карактеристика на овој сецко, овозможува повеќе начини на сечкање на храната на еднакви делови.

5 Во 1 – Храната може да биде исецкана на кубети, стапчиња или како и да посакаш и со тоа нема да заштедиш само време туку ќе имаш и посредена кујна без голем број ножеви и неред.

Уникатен дизајн – Дизајниран за лесно ракување без струја или батерии, што го прави практичен и употреблив!

Лесно складирање – Лесно се преклопува и може да се чува дури и во мали фиоки.

Мал и компактен – Рачен сецко, идеална големина за ракување и многу лесен за употреба.

Совршено еднакви делови од овошје или зеленчук секој пат, форми кои би ги правел рачно со часови, ќе те натераат да го засакаш и сечкањето во исто време. Тоа го олеснува подготвувањето на храната и ослободува време за други активности!

Со Nicer Dicer рачен сецко ќе можеш да го исечкаш твоето омилено овошје и зеленчук за многу кратко време и со помалку напор отколку порано.

Твојот нов помoшник во кујна кој ќе ти го скрати времето за готвење од подготовка до сервирање на храната.

Храната може да биде исецкана на кубети, стапчиња или како и да посакаш и со тоа нема да заштедиш само време туку ќе имаш и посредена кујна без голем број ножеви и неред.

Оваа технологија за брзо сечкање со помош на 3 различни сечила е достапна заедно со едно супер компактно сечило кое може да сече дебели и тенки парчиња, да сече во облик на коцки и стапчиња.

Мал и компактен сецко кој лесно се држи во рака и многу лесен за употреба.

Многу остри G-nox нерѓосувачки челични сечила.

Едноставен е за чување со што се преклопува лесно и може да се чува и во мали фиоки, можеш да го носиш со себе каде и да одиш.

Има копче за брзо заклучување кое ги заклучува сечилата во затворена позиција, па поради тоа тој е сосема безбеден за чување било каде.

 

Технички карактеристики:

  • 3 x сечила
  • 1 x сад со капацитет од 200 ml
  • 1 x капак за да остане свеж

 

Нарачајтe го вашиот веднаш со 68% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Со твојот нов помошник Nicer Dicer Рачен Сецко добиваш:

  • 4x Сечила кои можат да се комбинираат, може да се вметне горно сечило, долно сечило и сечило за коцки;
  • 1x Сад за складирање, капацитет: 200 мл;
  • 1x Капак.
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping