МИНИ TV КОНЗОЛА ЗА ИГРИ

899 ден
бесплатна достава

Уживај во класичните игри и потсети се на твоето детство!

Предности при користење на овој производ

Повеќе од 600 игри – Без разлика дали сакаш акција, спорт, релаксација, игри со размислување или некои други, ќе го најдеш она што го сакаш на оваа конзола.

За двајца играчи – Оваа конзола доаѓа со два џојстика, за да можеш да се забавуваш сам или со пријателите.

Лесно за поврзување – само поврзи ја конзолата со ТВ-кабли и подготвен си да се забавуваш, без никакви комплицирани врски.

Дали ти недостасуваат игрите што ги играше како дете? Забавувај се со преку 600 класични игри и помини време во уживање играјќи со пријателите. Искуси го спојот на антички дизајн и модерна технологија и играјт стари видео игри сега во висока резолуција.

Потсети се на твоето детство и покажи им ги на другите најпопуларните игри од 80-тите и 90-тите. Врати се во твоето детство со конзола со антички дизајн и сите оние игри што ги сакаа генерации деца.

Сите најдобри игри на едно место. Нема потреба од дополнителни набавки – конзолата има вградени 620 8-битни игри.

Остани подалеку од екранот и заштити ги очите со долги џојстик кабли кои не мора да седат до телевизорот.

Уживај во играта со едноставни контроли со џојстик со само неколку основни копчиња.

Искусете го спојот на добро познат дизајн и нови технологии кои ти даваат висока резолуција и брз процесор.

Одлична за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти.

Во пакетот се вклучени два класични контролери.

Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители.

Технички карактеристики:

 • Конзола со 620 ретро игри
 • Конзола: 8-битна
 • Игри: 620 различни

Сетот вклучува:

 • 1 x Нинтендо
 • 2 x Џоистици / конторлери
 • 1 x Аудио / Видео кабел за ТВ

 

Нарачајте го вашето веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

 • Конзола со 620 ретро игри
 • Конзола: 8-битна
 • Игри: 620 различни
 • ТВ сигнал: NTSC/PAL
 • ТВ статус: A.V.
 • Струја: AC 110-220V
 • Аутпут: DC 6V-150mA

Сетот вклучува:

 • 1 x Нинтендо
 • 2 x Џоистици / конторлери
 • 1 x Аудио / Видео кабел за ТВ
 • 1 x Адаптер
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping