LED BLUETOOTH МУЗИЧКА СИЈАЛИЦА

899 ден
бесплатна достава

Сијалица која ги менува боите со bluetooth звучник

Предности при користење на овој производ

Скриен звучник – Сијалицата има bluetooth звучник, се што треба да направиш е да се поврзиш преку телефон. Не треба да се грижиш дали ќе остане без батерии, бидејќи сијалицата е постојано вклучена.

Избери боја – Сијалицата ги менува боите од чиста бела до сина, црвена или виолетова. Ќе го менувате светлото преку далечинското од удобноста на твојот кревет.

Промени го амбиентот – Премини од светло за читање до светло за забава за 1 минута! Сијалицата има party режим за забава, како и режим при кој светлината свети во ритамот на музиката.

Реши го недостатокот на амбиентално светло и добро озвучување со едно купување!

Оваа музичка сијалица може да ја поставиш во кој било приклучок во куќата и ќе делува како највообичаената сијалица. Меѓутоа, кога ја сакаш да ја промениш атмосферата, само земи го далечинското и смени го амбинталното светло во бојата што ја сакаш.

Премини од светло за читање до светло за забава за 1 минута! Сијалицата има party режим за забава, како и режим при кој светлината свети во ритамот на музиката!

Сијалицата менува дури 12 шарени бои кои може да се менуваат автоматски, трепкајќи во ритамот на музиката или со помош на далечинско.

Не мора да купуваш 3 производи посебно за да создадеш атмосфера во собата.

Ако ти недостасува музика, само поврзи се со сијалицата преку Bluetooth, пушти ги твоите омилени песни и уживај.

Сијалицата има bluetooth звучник, се што треба да направиш е да се поврзиш преку телефон. Не треба да се грижиш дали ќе остане без батерии, бидејќи сијалицата е постојано вклучена!

Сијалицата ги менува боите од чиста бела до сина, црвена или виолетова. Ќе го менувате светлото преку далечинското од удобноста на твојот кревет!

Технички карактеристики:

  • Моќност на звучниците: 3W

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 60% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping