LED ЅИДНА СВЕТИЛКА

690 ден
бесплатна достава

Одличен декоративен детал за твојот дом да изгледа софстицирано и модерно

Предности при користење на овој производ

Пријатна жолта светлина – Осветли го твојот дом пријатна светлина без досадни жици и кабли.

Прекрасна декорација – Твојата дневна соба, градина или двор ќе добијат целосно модерна и привлечна трансформација.

Лесна монтажа – Лесно се монтира вертикално или хоризонтално за да одговара на твојот декор.

Заштеда на енергија – Заштедува енергија повеќе од 3 пати споредено со традиционалните штедливи сијалици.

Водоотпорен дизајн – IP65 Водоотпорното ниво ја прави ламбата погодна за надворешно осветлување.

Разубави го твојот дом или двор со малку поинаква украсна ламба. Оваа уникатна декоративна ламба е идеален декоративен додаток за секоја дневна соба, предсобје или градина. Домот ќе биде совршено осветлен и ќе изгледа софистицирано.

Декоративното осветлување на твојот ентериер може да го облагороди целиот дом и да му даде посебна нота на топлина или да го нагласи твојот посебен стил. Идеалната комбинација на дизајн и квалитет создава идеална средина за релаксација и одмор.

Осветлувањето е всушност естетски детаљ кој ја менува енергијата на твојот животен простор, за да се чувствуваш удобно во него. Токму овие естетски детали како осветлувањето го создаваат печатот на твојата уникатност.

Заштедува енергија повеќе од 3 пати споредено со традиционалните штедливи сијалици.

Твојот дом или двор ќе биде осветлен со пријатна жолта светлина без досадни жици и кабли.

Лесно се монтира вертикално или хоризонтално за да одговара на твојот декор.

IP65 Водоотпорното ниво ја прави ламбата погодна за надворешно осветлување.

 

Технички карактеристики:

  • AC:85-265V 50/60Hz
  • Моќност: 4W
  • Боја: 4000k

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping