LED СВЕТЛО ЗА ВЕЛОСИПЕД

690 ден
бесплатна достава

LED светлата ќе го направат секое возење побезбедно!

Предности при користење на овој производ

Два режими – Светлото има два режими на работа – секогаш вклучено и трепкање.

Максимална безбедност – Да се ​​биде внимателен никогаш не е на одмет! Овие уникатни LED светла ти гарантираат максимална безбедност.

Видливи од далеку – Благодарение на ова ласерско LED светло за велосипед, ќе биде исклучително видлив во сообраќајот.

Водоотпорен дизајн – Практичните LED светилки за велосипед имаат водоотпорен дизајн, па затоа се погодни и за дождливи денови.

Лесна инсталација – Можеш да ги монтираш за само неколку секунди и само неколку чекори!

Овие LED светла ќе го направат секое возење побезбедно! Да се ​​биде внимателен никогаш не е на одмет! Овие уникатни LED светла ти гарантираат максимална безбедност.

Благодарение на овие ласерски LED светла за велосипед, ќе биде исклучително видлив во сообраќајот.

Погодни за сите големини на управувачот, светлата се лесни и практични за закачување, тие се идеални за твоите велосипедски патувања и имаат два режими на работа: секогаш вклучено и трепкање.

Практичните LED светилки за велосипед имаат водоотпорен дизајн, па затоа се погодни и за дождливи денови.

Можеш да ги монтираш за само неколку секунди и само неколку чекори! Светлата се напојуваат со 4 батерии.

Технички карактеристики:

  • LED: 1LED
  • Лумени: 15 лумени
  • Батерија: 2 x LR44
  • Материјал: пластика
  • Големина: 127 x 40 x 34 mm
  • Водоотпорни: IPX4

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 37% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping