LED СВЕТИЛКИ ЗА УКРАСУВАЊЕ НА ЕЛКА

(5 коментари)

1.290 ден
бесплатна достава

Вистински избор за да ги разубавиш божиќните и новогодишните денови

Предности при користење на овој производ

Три режими на работа – Избери помеѓу трите режими на работа со далечинското, 16 различни бои и шеми на светкање, наизменични бои или трепкачка светлина.

Сферична форма – Светилките имаат сферична форма и доста поголем дијаметар во споредба со стандардното новогодишно осветлување.

Лесни за употреба – Само стави го прстенот преку врвот на елката и спушти ги низите надолу.

Се ближат најубавите празници во годината, божиќните и дочекот на новата година. Без обзир каква елка ќе поставиш во домот, природна или пластична, направи ја да биде посебна.

Кога некој ќе спомне Божиќ или Нова година, првото нешто на кое помислуваме се украсите.

Подготви се за празниците што следат и направи ја твојата новогодишна елка да изгледа како од бајка со помош на нашите лед светилки со сферична форма и три режими на работа.

Со малку креативност и труд и нашите магични сијалички твојот дом ќе изгледа магично.

Сијаличките се многу важен дел на секоја новогодишна елка. Без нив некако елката не би го добива својот целосен сјај.

Овие сијалички се магични бидеќи нема потреба да ги моташ околу елката. Само стави го прстенот преку врвот на елката и спушти ги низите надолу.

Сите се поврзани на еден прстен на кој висат ленти со сијалички со што се минимизира нередот. Само намести го прстенот околу врвот на елката, намести ги лентите по твоја желба и елката е осветлена.

Магичните сијалички имаат 16 различни бои и нијанси.

Вертикалните LED светилки ќе ја осветлат твојата елка лесно и без отплекување кабли, без да трошиш нерви на декорирање.

Тие се состојат од 8 ленти со по 8 светлки на нив, вкупно 64 трајни LED сијалички.

Прекрасни светлосни ефекти за празничен гламур, моќен и неверојатно спектакуларен сјај и атмосфера.

Погодни за елки до 230cm висина.

Надворешниот раб на прстенот е 16cm, а внатрешниот раб 7cm. Сијаличките се со дијаметар од 3cm, а лентите се со должина околу 130cm.

Технички карактеристики:

  • 8 ленти со по 8 светлки
  • Вкупно 64 трајни LED сијалички
  • Прстен: 16cm
  • Внатрешен раб: 7cm
  • Дијаметар: 3cm
  • Должина околу 130cm

 

Нарачајтe ги вашите веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Violeta Dimitrieva
1
Violeta Dimitrieva
Violeta Dimitrieva
5/5

Sijalickite se prekrasni, decata ne izdrzaa i ja nakitija elkata

10 months ago
Image #1 from Vesna Petrovska
1
Vesna Petrovska
Vesna Petrovska
5/5

Se mestat za 2 minuti i preubavo svetat, decata se zadovolni

10 months ago
Image #1 from Koceva Slobodanka
1
Koceva Slobodanka
Koceva Slobodanka
5/5
10 months ago
Image #1 from Svetlana Bozinovska
1
Svetlana Bozinovska
Svetlana Bozinovska
5/5

Pristignaa svetilkite i funkcioniraat kako sto treba

11 months ago
Image #1 from Марија Стојанова
1
Марија Стојанова
Марија Стојанова
5/5

Пристигна денес пратката, благодарам

11 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping