LED ОСВЕТЛУВАЊЕ ЗА ОГЛЕДАЛО

(6 коментари)

799 ден
бесплатна достава

Одличен декоративен детал за секој дом!

Предности при користење на овој производ

Модерен дизајн – LED сијалици со најнов дизајн, напредна верзија, поубави и поудобни.

Прилагодлива светлина – Може да се прилагоди според твоите потреби.

Професионално светло – Идеални за секое огледало. Не заземаат многу простор, лесно поставување и монтажа.

Колку пати не си успеала да се нашминкаш или да ги скинеш веѓите затоа што немаш добро осветлување во огледалото?

Огледалото за шминка до неодамна се сметаше за предност на актерите, пејачите, уметниците. Денес, стана интегрален атрибут на соблекувалната, бањата, спалната соба. Таквото нешто ќе биде вистинско откритие за една жена.

Примената на секојдневната шминка ќе стане попогодна, квалитетна. Поради оваа причина, овие LED светилки за огледало се најдобриот подарок за жена.

Во животот на секоја жена, шминкањето или секојдневната рутина на дотерување бара мала помош во нејзиното спроведување.

Одлично осветлување им овозможува на жените да ги забележат сите несовршености на кожата, да ја применуваат шминка поквалитетно и самостојно да спроведуваат козметички процедури.

Со ова LED осветлување за огледало сега секојдневната рутина ќе биде многу полесна.

Биди сигурна дека толку малку е потребно за едноставност, а тоа малку е спакувано во тркалезни LED светилки кои ќе ги обожаваш! Ќе ги обожаваш, бидејќи се лесни и компактни и лесно се монтираат.

Технички карактеристики:

  • 3 режими на бои – ладно бело, природно бело и топло бело
  • Се напојува со USB-кабел
  • Моќноста на сијаличката е 1,6 W
  • Големина на сијалицата – 3.2cm X 4cm X 4.8cm
  • Растојание помеѓу 2 светилки: прибл. 33 см
  • Вкупна должина 486 см

 

Нарачајте го вашето веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Silvija
1
Silvija
Silvija
5/5

Dolgo razmisluvav dali da gi naracam i voopsto ne se kaam za toa bidejki se predobri, lesno se montiraat i navistina davaat moken i eleganten izgled na sobata

8 months ago
Image #1 from Violeta Novkova
1
Violeta Novkova
Violeta Novkova
5/5

Mnogu dobro osvetluvanje i najbitno e toa sto svetlinata moze da se prilagoduva.

8 months ago
Image #1 from Froska Dimovski
1
Froska Dimovski
Froska Dimovski
5/5

Ova e mojata vtora naracka, ovojpat gi stavivme vo detskata soba. Odlicen dekorativen detal mnogu se dobri, vi blagodaram!

8 months ago
Image #1 from Цаневска Валентина
1
Цаневска Валентина
Цаневска Валентина
5/5

Светилките се одлични, пратката пристигна многу брзо... пофалби за љубезноста и професионалноста!

8 months ago
Image #1 from Наташа Сепкарова
1
Наташа Сепкарова
Наташа Сепкарова
4/5

Исти како во описот...Изгледаат елегантно и романтично, одличен моден детал.

9 months ago
Image #1 from Blagica Ilievska
1
Blagica Ilievska
Blagica Ilievska
4/5

Odlicni se! Mojata kerkicka gi obozava.

9 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping