LAZY AIR BAG

699 ден
бесплатна достава

Оваа компактна LAZY AIR BAG воздушна софа ќе го направи твоето кампување, летните одмори или попладневните часови неверојатно удобни!

Предности при користење на овој производ

Лесно надувување – Заборави на пумпите, ова е многу полесно. Твојата Lazy Beg воздушна софа ќе биде готова со само 3 лесни потези.

Сигурна – Направена е од квалитетен најлон и затоа можеш целосно безгрижно да уживаш каде и да си.

Водоотпорна – Изработена е од лесна најлонска ткаенина и е водоотпорна, па не треба да се грижиш за тоа како ќе ја исушиш ако заврне дожд или се навлажни, може веднаш да ја спакуваш и да ја носиш во чантата.

За секаква прилика – Каде и да одиш, твојата воздушна софа ќе биде со тебе. Мали димензии, компактен дизајн и максимална удобност.

 

Без разлика дали си љубител на кампување, често одмараш или едноставно уживаш во природата или во твојот двор, оваа лежалка ќе го направи секое место барем 10 пати поудобно!

Оваа Lazy Bag воздушната софа засекогаш ќе го промени твоето патување или кампување. Неверојатно лесна за употреба, изработена е од многу квалитетен материјал и ветуваме дека нејзината удобност ќе те воодушеви.

Заборави на пумпите, ова е многу полесно! Твојата Lazy Beg воздушна софа ќе биде готова со само 3 лесни потези.

Се полни за 10 секунди и тоа без пумпа.

Каде и да одиш, твојата воздушна софа ќе биде со тебе. Мали димензии, компактен дизајн и максимална удобност.

Наменета за релаксација на плажа, на планина, кампување или едноставно дома додека гледаш TV.

Издржлива и компактна конструкција која е соодветна за внатрешна и надворешна употреба.

Направена е од квалитетен најлон и затоа можеш целосно безгрижно да уживаш каде и да си.

Овозможува секогаш да имаш место за лежење и опуштање каде и да си.

Материјал кој не се лизга, не пропушта воздух ниту вода.

Водоотпорна е и може да се користи во базен.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 240 cm x 70 cm
  • Материјал: Најлон
  • Водоотпорна

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 29% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping