КУЈНСКА ЗАШТИТНА ТАПЕТА

349 ден
бесплатна достава

Реновирај и заштити ја твојата кујна со помош на самолеплива алуминиумска тапета

Предности при користење на овој производ

Самолепливa – Дозволи твојата кујна да добие нов сјај за миг со модерни заштитни ѕидни облоги без употреба на лепак и алат.

Брзо чистење – Алуминиумската тапета е отпорна на вода и масло, што го прави чистењето на кујната едноставно и експресивно.

За сите кујнски површини – Покрај кујнските ѕидови, можеш да ги покриеш и работните површини, кабинети, фиоки и многу повеќе.

Отпорна на високи температури – Оваа самолеплива кујнска тапета е отпорна на речиси сè, дури и на директни високи температури.

Малите работи можат да направат големи промени! Додади нов сјај во твојата кујна во неколку лесни чекори!

Заштеди пари за скапо реновирање и разубави ја твојата кујна со ефикасна, самолеплива тапета. Не само што твојата кујна ќе изгледа сосема ново, туку и ќе стане отпорна на секакви досадни дамки.

Заборави на макотрпното чистење и стругање со сета сила во обид да ги отстраниш мрсните дамки од работната површина или кабинетот, сега само покриј ги површините со оваа алуминиумска тапета и проблемот со чистењето е решен.

Ѕидовите на твојата кујна ќе останат чисти и ќе имаш повеќе слободно време за себе!

Лесно измери ја должината и ширината на тапетот што ти треба и прецизно пресечи ја.

Дозволи твојата кујна да добие нов сјај за миг со модерни заштитни ѕидни облоги без употреба на лепак и алат.

Алуминиумската тапета е отпорна на вода и масло, што го прави чистењето на кујната едноставно и експресивно.

Покрај кујнските ѕидови, можеш да ги покриеш и работните површини, кабинети, фиоки и многу повеќе.

Оваа самолеплива кујнска тапета е отпорна на речиси сè, дури и на директни високи температури.

Технички карактеристики:

  • Материјал: Алуминиумска самолеплива фолија
  • Димензии: 40 cm x 200 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 56% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping