ЕНДОСКОП КАМЕРА

799 ден
бесплатна достава

Со оваа професионална ендоскоп камера ќе стигнеш дури и до најмалку достапни места!

Предности при користење на овој производ

Доволно мала – Може да се лизга помеѓу многу мали отвори, шипки и помеѓу нештата и на тој начин да ја сними целата рута што е потребна за да стигне до посакуваната дестинација.

Водоотпорна – Камерата лесно може да наиде на делови со вода, особено при проверка на цевките во кујната и бањата, но не треба да се грижиш за тоа, бидејќи е целосно водоотпорна.

Прилагодлив интензитет на светлина – Петте интензитети на светлина кои можеш лесно да ги менуваш и прилагодиш се одлично решение во темните сегменти.

Доволно долга – Кабелот на ендоскопот е долг пет метри, што му дава огромна предност да стигне до подалечни места.

Поврзи ја со телефонот – Користи ги додатоците Type-C, USB или micro USB за да ја поврзиш камерата со твојот паметен уред за да можеш да го гледаш целиот процес.

Дали ти треба камера што може да се нацрта речиси секаде? Сакаш да провериш дали има затнати цевки или да ги исправиш возилата? Направи го тоа со оваа ендоскопска Smart Camera! Не можеш да го решиш проблемот додека не го видиш од сите агли, па нека ти помогне ендоскопот во тоа!

Високо квалитетна водоотпорна ендоскоп камера која што се поврзува со твојот телефон или компјутер.

Одлично е што камерата има агол на гледање од 70 степени и ти овозможува да видиш поширока слика.

Може да се лизга помеѓу многу мали отвори, шипки и помеѓу нештата и на тој начин да ја сними целата рута што е потребна за да стигне до посакуваната дестинација.

Опремена е со LED светла и водоотпорна, така што може да се користи каде и да посакаш без да се грижиш за оштетување.

Камерата лесно може да наиде на делови со вода, особено при проверка на цевките во кујната и бањата, но не треба да се грижиш за тоа, бидејќи е целосно водоотпорна.

Оваа флексибилна камера може да прикажува слики со висока резолуција до 720p и да ти даде многу детална слика.

Петте интензитети на светлина кои можеш лесно да ги менуваш и прилагодиш се одлично решение во темните сегменти.

Кабелот на ендоскопот е долг пет метри, што му дава огромна предност да стигне до подалечни места.

Користи ги додатоците Type-C, USB или micro USB за да ја поврзиш камерата со твојот паметен уред за да можеш да го гледаш целиот процес.

На самата камера има лед – ноќно снимање или снимање во темно.

Може да снимате или сликате.

Поддржува Android или Windows.

Особено е погодна за автомеханичари, клима мајстори, водоводџии, различни индустрии и сл.

 

Технички карактеристики:

 • Дијаметар: 8мм
 • Растојание на фокус: 4см
 • Должина на кабел: 5м
 • Резолуција 640 х 480
 • Софтверска поддршка
 • Windows, Android 4.0 и понова верзија

 

Во сетот добиваш:

 • 1x Ендоскоп камера
 • 1x USB приклучок
 • 1 x Micro USB приклучок
 • 1x Магнет
 • 1x Kука

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

 • Дијаметар: 8мм
 • Растојание на фокус: 4см
 • Должина на кабел: 5м
 • Windows, Android 4.0 и понова верзија
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping