FRUIT SLICER КУЈНСКИ ДОДАТОК

399 ден
бесплатна достава

  • Заменете го утринското кафе или пак збогатете го појадокот со свежо сецкано овошје.
  • Лесно исечете лимон на 8 парчиња и заштедете време при подготовка на вашиот свежо цеден сок.
  • Одличен додаток за Вашата кујна.
  • Остри сечила од нерѓосувачки челик.
  • Ултра практичен и брз, лесен за употреба.
  • Странични рачки за заштита при ракување.
  • Може да се мие рачно или во машина за садови.

Заменете го утринското кафе или пак збогатете го појадокот со свежо сечкано овошје со помош на Fruit Slicer Кујнски Додаток – и лесно исечкајте лимон или портокал на 8 еднакви парчиња.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping