CLEVER CUTTER НОЖ ЗА СЕЦКАЊЕ

449 ден
бесплатна достава

  • Мултифункционален додаток со кој може да сецкаш овошје, зеленчук, месо, сувомеснати производи и тоа за неколку секунди
  • Во форма на ножица од едната страна со високок валитетно сечило (нож), од другата страна антибактериска подлога (даска)
  • Остри ножеви од Не’рѓосувачки челик
  • Лесен и Безбеден за употреба
  • Може да се мие во машина за садови
  • Ергономски зафат за лесна употреба
  • Заштедува време

Clever Cutter Нож за Сецкање со кој брзо и лесно ќе ја исечкаш твојата омилена храна и тоа директно во чинијата.

бесплатна достава
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping