BUZZ LIGHTYEAR ИГРАЧКА

799 ден
бесплатна достава

Полетај кон бесконечноста и над неа, со играчките Toy Story на Disney Pixar 4

Предности при користење на овој производ

Звучни ефекти – 15 различни фрази со вистинскиот глас на Buzz Lightyear.

Повеќе функции – Оваа напредна акциона фигура на Buzz Lightyear што зборува, со вистинскиот глас на Buzz Lightyear, е во многу зборливо расположение и има многу нови потези.

Голема забава – Оваа супер играчка ќе ги забавува твоите деца со своите фантастични можности, а воедно ќе ги направи нивните денови поинтересни.

Спреми се за авантура со неверојатната Buzz Lightyear.

Полетај кон бесконечноста и над неа, со играчките Toy Story на Disney Pixar 4.

Buzz фигурата има повеќе функции, ако ги стиснете неговите нозе, ќе му светне оклопот, се креваат крилјата и тој ја завзема својата летечка поза, придружено со звуци на експлозија.

Летај низ воздухот со Buzz Lightyear, и тргни со него во нови мисии за да ги спаси своите пријатели и да стане најголемиот херој на галаксијата.

Оваа напредна акциона фигура на Buzz Lightyear што зборува, со вистинскиот глас на Buzz Lightyear, е во многу зборливо расположение и има многу нови потези. Притисни го копчето за повторно слушање на 15 различни фрази со вистинскиот глас на Buzz Lightyear.

Играчката работи на батерии.

Технички карактеристики:

  • Играчката работи на батерии (3 x AAA)
  • 15 различни фрази

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 57% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping