BLUETOOTH GAMEPAD

899 ден
бесплатна достава

Поврзи го твојот телефон или компјутер со iPEGA Gamepad и стани гејмер на годината

Предности при користење на овој производ

Безжичен – Едноставно приклучи го твојот мобилен телефон и поврзи се преку Bluetooth за да овозможиш безжично играње игри на твојот паметен телефон.

Bluetooth технологија – Безжичниот џојстик ти овозможува неограничено задоволство со Bluetooth технологијата.

Ергономски дизајн – Доаѓа со препознатлив дизајн и ти овозможува удобно користење долги часови без замор.

Широка компатибилност – Компатибилен со Android BOX, мобилни телефони, таблети и компјутери.

Идеален џојстик за играње игри со совршен дизајн за раката на гејмерот!

Поврзи го твојот Android, Apple телефон, Smart TV, Smart box или компјутер со iPEGA gamepad, преземи една од поддржаните игри и стани iPEGA Гејмер на годината!

Едноставно приклучи го твојот мобилен телефон и поврзи се преку Bluetooth за да овозможиш безжично играње игри на твојот паметен телефон.

Доаѓа со препознатлив дизајн и ти овозможува удобно користење долги часови без замор.

Компатибилен со Android BOX, мобилни телефони, таблети и компјутери.

Технички карактеристики:

  • Bluetooth: V3.0
  • Работно растојание: 6-8 метри
  • Батерија: 400 mAh Li-Ion, вградена
  • Работно време: прибл. 6-10 часа
  • Телефонски рекордер: макс. дијагонала до 6 инчи
  • Компатибилност: Android или IOS, PS3, Windows

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 59% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping