BLUETOOTH ТРАНСМИТЕР

690 ден
бесплатна достава

  • Тенок и елегантен дизајн кој лесно се вклопува во внатрешноста на Вашиот автомобил
  • Вграден микрофон кој ќе ви овозможи да одговорите на Bluetooth повици без користење на раце за поголема безбедност
  • MP3 плеер кој ви овозможува да ги слушате вашите омилени песни директно од microSD картичка
  • Овозможува да уживате во музиката додека возите
  • Мобилниот телефон се поврзува автоматски кога уредот е вклучен
  • Поддржува SD картичка
  • Дигитален дисплеј кој ја покажува FM фреквенцијата
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping