CAR G7 BLUETOOTH ТРАНСМИТЕР ЗА КОЛА

499 ден
бесплатна достава

Новиот CAR G7 BLUETOOTH Трансмитер за кола со минималистички дизајн и сите потребни функции е се што му треба на твојот автомобил за да обезбеди удобно возење.

КАКО СЕ ПОВРЗУВА СО ТВОЈОТ АВТОМОБИЛ:

 • Вклучи го радиото на автомобилот на празен канал
 • Намести го трансмитерот во делот за запалка
 • Прилагоди ја фреквенцијата иста како на радиото на автомобилот
 • Сега уживај во удобно возење со твојата омилена музика

MP3 плеер кој ти овозможува да ги слушаш омилените песни директно од micro SD картичка. Мобилниот телефон се поврзува автоматски кога уредот е вклучен. Поддржува SD картичка. Дигитален дисплеј кој ја покажува FM фреквенцијата.

Bluetooth Трансмитер за Кола кој ќе ти овозможи да уживаш во лесно и пријатно патување. Тенок и елегантен дизајн кој лесно се вклопува во внатрешноста на твојот автомобил. Вграден микрофон кој ќе ти овозможи да одговориш на Bluetooth повици без користење на раце за поголема безбедност.

 • Дигитален дисплеј
 • Аудио влез
 • Микрофон
 • TF слот за мемориска картичка
 • USB влез 5V 2.5mA
 • Bluetooth конекција
 • Контроли за менување канали, гласност, одговарање на повици
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping