AQUA DOG СПЕЦИЈАЛНО ШИШЕ ЗА КУЧИЊА

399 ден
бесплатна достава

Се што ти треба за успешна и долга прошетка со твоето домашно милениче

Предности при користење на овој производ

Секогаш со тебе – Наполни го шишето со вода и затворете го. Кога е време за пиење, шишето се стиска и се полни садот одозгора! Кога ќе го ослободиш шишето, валканата вода нема да се врати во шишето.

Лесно за носење – Токму за тоа е направен. Нема да се истури ако се преврти, па можеш слободно да го ставиш во автомобилот или во чантата, а доаѓа со ремен што можеш да го врзиш за ранецот.

Дали му одговара на моето куче? – Да! Шишето е погодно и за мали и за големи кучиња, бидејќи шишето има дијаметар од 10,7 cm, ги штити твоите раце и спречува водата да лета во сите правци.

Ако бараш совршен начин секогаш да имаш вода кога си надвор со кучето, Aqua Dog е твоето решение!

Погрижи се твоето куче никогаш да не е жедно и да пие доволно вода во текот на денот!

Со преносното шише ќе можеш да му обезбедиш вода на твоето куче кога ќе посака, без да се истури и троши вода. Измиј го заедно со другите садови, наполни го со половина литар вода и прошетај го без да ја истуриш и вратиш водата назад во шишето. Сега твоето домашно милениче ќе остане хидрирано и при најдолгите прошетки.

Понеси го со себе при шетање, играње во парк, на екскурзии или патувања и не размислувај како да му обезбедиш вода на твоето домашно милениче или како да го послужиш. Сега сето тоа е во еден феноменален пакет!

Овој совршен изум е софистицирано решение за тоа како да го одржуваш твоето куче хидрирано додека си надвор и наоколу.

Над 1000 сопственици на домашни миленици си ја олеснија прошетката за себе и за својот миленик.

Домашните миленици го обожаваат, а и ти сигурно ќе го обожаваш!

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика
  • Капацитет: 500 ml

 

Нарачајте го вашето веднаш со 61% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Чувај го твоето куче хидрирано при долги прошетки со ова преносно Aqua Dog шише за вода.
Капацитет: 0,5L течност.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping