САМОЛЕПЛИВА ДВОСТРАНА ТРАКА

449 ден
бесплатна достава

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДВОСТРАНА ЛЕПЛИВА ТРАКА

Предности при користење на овој производ

Повеќекатна употреба – Едноставно можеш да ја отстраниш оваа лента, без да оставиш траги од лепак, да ја измиеш со вода и потоа повторно да ја користиш, и ќе ја има истата сила.

Двете страни се лепливи – Направена е од висококвалитетен самолеплив гел кој се наоѓа на двете страни, што ја прави неверојатно практична за употреба во различни ситуации.

Сосема безбеден – Лентата е креирана имајќи ги предвид највисоките стандарди и е целосно безбедна за употреба.

Оваа магична лента, покрај тоа што цврсто се лепи од двете страни, лесно се отстранува и не ги оштетува ѕидовите или површините.

Супер силна и еластична што ти овозможува да залепиш и предмети до 1kg на мазни површини. Се мие и може да се користи повеќекратно до 600 пати.

Лесна за отстранување и не остава траги на ѕидовите или било која друга површина.

Заборави на непривлечните лепливи ленти со жолта и кафеава боја кои го расипуваат изгледот на твојот дом, бидејќи оваа лента е целосно транспарентна, скоро невидлива. Можеш да ја користош насекаде во домот, се лепи на огледало, стакло, бела табла, метал, кујнски плочки, автомобил и многу повеќе. Отпорна е на температура до 300 степени.

 

Технички карактеристики:

  • Изработена од квалитетен силикон со посебен лепак
  • Должина 3М

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 59% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping