5 ВО 1 ЧИСТАЧ НА ПАРЕА

3.399 ден
бесплатна достава

Мултифункционален чистач со 5 функции

Предности при користење на овој производ

5 Во 1 моќен чистач на пареа – Чистач на пареа за подови, чистач на стакло и огледало, чистач на теписи и теписони, пегла на пареа за ткаенини и рачен чистач.

Елиминира 99,9% од микробите и бактериите – Дезинфицирај и исчисти ја секоја површина во твојот дом благодарение на НАНО технологијата.

Економичен, ефикасен и со разновидна употреба – Целосно природната моќ на пареата со висока температура чисти и дезинфицира без употреба на скапи или штетни хемикалии, поради што овој чистач е безбеден за домови со мали деца и миленици.

Зошто ти треба овој 5 Во 1 Чистач на Пареа во твојот дом?

Искористи ја моќта на нано пареата за да го исчистиш домот, без скапи и штетни хемикалии, само со обична вода.

Лабараториски докажано уништува 99% од бактериите, вируси и микроби со пареа, 100% безбеден и еколошки начин на чистење на твојот дом, користи НАНО честички и квалитетни негативни јони.

Со допир на едно копче, можеш брзо и ефикасно да му овозможиш на твоето семејство почиста, поздрава средина само со обична вода. Можеш да ги дезинфицираш подовите, да ги освежите теписите, душеците или други рамни површини со текстил кои можат да ја издржат пареата со висока температура.

Одличен чистач на под со екстра голема аголна глава која ќе ти помогне да го исчистиш подот околу мебелот и сите тешко достапни места. Се загрева за помалку од 30 секунди и има 3 нивоа на моќност.

Нано пареата, покрај тоа што дезинфицира и елиминира бактерии, па дури и најситните честички, таа ги дезинфицира површините и спречува непријатните мириси да се задржат во домот.

Се претвара во рачен чистач за неколку секунди за полесно чистење на мијалници, тоалети, шпорети, прозорци и се друго што не можеш да исчистиш без овој моќен чистач!

Со новата рачна пегла на пареа сега твојата гардероба како и сите останати ткаенини во домот ќе бидат свежи и без набори.

 

Технички карактеристики:

  • Моќност 1300W
  • Вклучува 11 додатоци за целосно чистење на домот
  • Капацитет на резервоар за вода 400ml

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping