4 ВО 1 АЛУМИНСКА ТАВА

(4 коментари)

999 ден
бесплатна достава

Лесно и брзо подготви вкусен појадок за целото семејство

Предности при користење на овој производ

4 ВО 1 – Има 4 оддели за да се направи готвењето брзо и лесно.

Нелеплива – Ти овозможува здраво готвење со една капка масло.

Лесна употреба – Нуди перформанси за лесно ослободување и чистење без напор.

Мултифункционална – Совршена за готвење омлети, сланина, хамбургери, палачинки и правење четири пржени јајца истовремено, погодни за правење појадок за семејството.

Нека секое утро ти започнува со насмевка и забава. Подготви брзо и лесно вкусен појадок за целото твое семејсто.

Уживај во совршено подготвени омлети, хамбургери, американски палачинки и многу други врсти на јадења.

Алуминската тава ти овозможува здраво готвење без масло, обезбедувајќи подобар живот за тебе и твоето семејство.

По готвењето, чистењето е леснотија. Нуди перформанси за лесно ослободување и чистење без напор.

Тавата има оптимален материјал, кој е опремен со нелеплив премаз од камен Маифан, нелеплива, издржлива и отпорна на абење.

Благодарение на нелепливата подлога, тавата може да ја користиш за подготвување на јајца и омлети, палачинки, риба и сочно пилешко, бургери и колбаси и многу повеќе.

Се одликува со дебел дизајн на каросерија со што се прави полесно готвењето.

Тавата има интелигентна контрола на температурата и врвно дно за да се постигне рамномерна спроводливост на топлина, а долниот дел е нелеплив и е практичен за повеќето печки.

Компатибилна е и со шпорет на гас и со индукциски шпорет.

Совршена е за готвење омлети, сланина, хамбургери, палачинки и правење четири пржени јајца истовремено, погодни за правење појадок за семејството.

Технички карактеристики:

  • Материјал: Алуминиум
  • Должина на рачката: 16,5 см
  • Вкупна должина: 35,2 см
  • Големина на тавата: 19cm x 19cm
  • Големина на чашката: 9 см Дијаметар

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Sofce Petrova
1
Sofce Petrova
Sofce Petrova
5/5

Ja preporacuvam na skekoja domakinka

10 months ago
Image #1 from Margarita Dimitrieva
1
Margarita Dimitrieva
Margarita Dimitrieva
5/5

Oldicno prigotven pojadok, mini sendvici so jajca

11 months ago
Image #1 from Bojana Saveska
1
Bojana Saveska
Bojana Saveska
5/5

Fenomenalen proizvod vredi da se ima vo sekoja kujna

11 months ago
Olgica Stojceska
Olgica Stojceska
4/5

Vi blagodaram tavata e odlicna

11 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping