3D MOON ЛАМБА НА ДОПИР

799 ден
бесплатна достава

Месечева светлина во твојот дом

Предности при користење на овој производ

Избери боја – Избери една од повеќето магични бои за промена. Секоја боја ќе ја истакне светилката на посебен начин и ќе и даде на собата различна атмосфера.

Работи со usb кабел – Работи на струја и на батерија која што е вградена и се полни.

Менува бои при допир – Ги менува боите на допир.

Уживај во гледањето на блескавата полна месечина секоја вечер со оваа 3D MOON ламба на допир во твојата спална соба.

Ламбата со ноќна светлина на Месечина ќе те смири, ќе спиеш секоја вечер со небесен сјај.

Направена е со помош на најновата 3Д технологија од најновата генерација, која успеала да го пренесе релјефот од вистинската планета на оваа светилка.

Има моќ да те смири и релаксира, да го опушти телото и умот по напорните и тешки денови.

Уникатен дизајн, можеш да ја поставиш во било кој дел од твојот дом или канцеларија и како украсен додаток и како ноќна светилка.

3D MOON ламбата е најдобриот избор за твојот ентериер и одличен подарок за твоите најблиски.

Се вклучува и се исклучува при допир, менува бои при допир.

Технички карактеристики:

  • Работи на USB кабел кој доаѓа со пакувањето
  • Боите се менуваат на допир (6 бои)
  • Дијаметар 12cm
  • Моќност 4W
  • Дрвен држач

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 66% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping