3D ЅИДЕН ЧАСОВНИК

790 ден
бесплатна достава

Clear

Феноменална декорација на ѕидови во дневната соба, спалната соба, работната соба или хотелската сала со голем 3Д ѕиден часовник

Предности при користење на овој производ

Прилагодлива големина – Со дизајн без рамка, можеш лесно да го прошириш или намалиш дијаметарот на часовникот за да одговара на ѕид со различни големини.

Лесна инсталација – Пакетот вклучува самолепливи налепници и помошен линијар за полесна монтажа. Секое делче има заштитна фолија, одлепи ја по инсталацијата.

За прекрасен изглед на твојот дом – Твојата соба добива сосема нов изглед со само еден детал.

Дали сакаш да ставиш часовник на ѕидот, но едноставно не можеш да најдеш кој ќе ти одговара на амбиентот?

Овој креативен модерен 3D ѕиден часовник ќе даде модерен изглед на твојата дневна соба, спална соба или канцеларија и ќе ја направи твојата соба поперсонализирана и уникатна.

Феноменална декорација на ѕидови во дневната соба, спалната соба, работната соба или хотелската сала со голем 3D ѕиден часовник.

3D самолепливите часовници се нов моден тренд во уредувањето на просторот за живеење и работа.

Освен што просторот во кој престојуваш ќе го направи визуелно поголем, ќе му даде и посебна елеганција и сјај.

Благодарение на опремата на часовникот, ќе добиеш одличен и неверојатен 3D ефект.

Вашата соба добива сосема нов изглед со само еден детал.

Со дизајн без рамка, можеш лесно да го прошириш или намалиш дијаметарот на часовникот за да одговара на ѕид со различни големини.

Погоден за мазни или рапави ѕидови на дневни соби, детски соби, спални соби, трпезарии, кујни, канцеларии, бањи, кафулиња, ходници итн.

Пакетот вклучува самолепливи налепници за полесна монтажа.

Совршен подарок за твоето семејство, колеги и пријатели.

 

Технички карактеристики:

  • Дијаметар: 70 см (може да се прилагодува големината)
  • Радиус од средина: 35 см (може да се прилагодува)

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping