3D КРЕАТИВНО НОЌНО СВЕТЛО ВО 7 БОИ

599 ден
бесплатна достава

Clear
Направи ја секоја роденденска забавa магична и поинтересна!

Предности при користење на овој производ

Пријатни светла – Бела, сина, црвена или зелена, направи 7 различни бои кои можат да ја направат твојата соба да блесне.

Совршена декорација – Направи нечиј роденден, годишнина или празник поинтересен!

3 модели – Без разлика дали сакаш да внесеш романтична атмосфера во собата или да ги воодушевиш децата со нешто интересно, тоа ќе го постигнеш со ова креативно 3D светло.

Ова 3D креативно ноќно светло ќе ти обезбеди осветлување за забава, дружење или прослава со твоите најблиски.

Направи нечиј роденден, годишнина или празник поинтересен!

7 бои кои може да ги менуваш со допир. Без разлика дали сакаш да внесеш романтична атмосфера во собата или да ги воодушевиш децата со нешто интересно, тоа ќе го постигнеш со ова креативно 3D светло.

Направи интересна роденденска забава или изненадување и пушти ги омилените песни што не можеш да ги слушнеш кога ќе излезеш во градот.

Ефектот на ова интересно 3D светло ќе ги воодушеви твоите гости! Светлината се менува во 7 бои на допир.

Ова интересно 3D светло може да ја направи секоја пригода уште поспецијална! Можеш да го користиш за празници, родендени и други прослави. Може да работи со 3 x AA батерии или со кабел.

Технички карактеристики:

  • Напон на производот: 5V
  • Основа: 87 x 43 mm
  • Акрилик: дебелина од 4 мм
  • Напојување: батерии: 3 x AA (не се вклучени) или кабел (вклучен)

 

Нарачајтe го вашето веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping