2 ВО 1 СЕЧАЧ ЗА ДИЊА И ЛУБЕНИЦА

550 ден
бесплатна достава

Исечи ја лубеницата побрзо од кога било

Предности при користење на овој производ

Тенко исечени парчиња лубеница – Ако обожаваш тенко исечени парчиња лубеница, а со обичен нож процесот може да потрае, а постои и ризик да се исечеш, набави уникатен секач за лубеница!

Еднакви парчиња – Сега можеш да исечеш лубеница или диња на еднакви парчиња со неколку потези.

Чувај ја кујната уредна – Нема прскање на страна и не паѓаат семки, како кога сечеш лубеница со обичен нож. Со ова, сè е многу полесно и почисто!

Брзо и лесно – Процесот на сечење лубеница и диња не мора да биде комплициран и макотрпен.

Ти здодеа класичниот начин на сечење лубеница со голем и остар нож кој лесно може да те повреди? Овој практичен сечач значително ќе го поедностави целиот процес!

Нека го олесни сечкањето и послужувањето и препушти му се на освежителниот вкус на лубеницата ова лето!

Заборави на прскањето, лизгањето на масата, испаѓањето на семките во сите правци додека сечеш лубеница!

Сега можеш да исечеш лубеница или диња на еднакви парчиња со неколку потези.

Нема прскање на страна и не паѓаат семки, како кога сечеш лубеница со обичен нож. Со ова, сè е многу полесно и почисто!

Со само неколку потези, добиваш совршени парчиња на кои твоите пријатели ќе позавидат.

Изработен е од квалитетен челик кој е отпорен на ‘рѓа и ќе ти трае со години!

Технички карактеристики:

  • Големина: 40 x 30,5 x 27,6 cm
  • Нерѓосувачки челик

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 30% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping