2 ВО 1 ПАРИЧНИК И ПОЛНАЧ ЗА ТЕЛЕФОН

499 ден
бесплатна достава

Отсега ќе можеш да го полниш твојот мобилен телефон или таблет преку овој мултифункционален паричник било кога и било каде!

Предности при користење на овој производ

Мултифункционален – Мултифункционалниот алуминиумски паричник со вграден полнач е водоотпорен, непропустлив и отпорен на удар. Носи ги секогаш со тебе твоите основни картички и пари, и истовремено во секое време ќе ти биде при рака полначот за твојот телефон.

Елегантен дизајн – Овој паричник за полнење може да се пофали со елегантен дизајн кој е лесен и лесно се вклопува во џеб или чанта. Унисекс дизајнот го прави совршен паричник за секого.

Полнач за телефон – Кога на твојот телефон му е потребно полнење, едноставно вклучи го во твојот паричник со USB кабелче!

Дали се плашиш кога пешачиш или патуваш со јавен превоз, а со себе носиш платежни или кредитни картички? Со овој 2 во 1 паричник и полнач ќе ги заштитиш твоите картички а воедно ќе имаш и подвижен полнач за телефон со себе.

Ако ти се случи да брзаш и го заборавиш полначот, а останеш подолго на работа, факултет, батеријата на телефонот ти е празна, нашиот паричник е совршено решение за тебе! Со овој паричник ќе можеш да го полниш телефонот или таблетот било кога и било каде. Само поврзи го паричникот со твојот мобилен телефон преку USB кабел!

Твоите кредитни картички ќе бидат безбедни во паричникот полнач, благодарение на технологијата за блокирање на RFID.

Овој паричник може да се пофали со елегантен дизајн кој е лесен и лесно се вклопува во џеб или чанта. Неговиот внатрешен дизајн на хармоника го олеснува пристапот до твоите пари и кредитни картички.

Унисекс дизајнот го прави совршен паричник за секого.

Ги поддржува сите видови паметни телефони, камера, MP3, MP4 и други електронски уреди.

 

Технички карактеристики:

  • Капацитет: 2000mah
  • Димензии: 11 х 7.5 х 2 cm
  • Тежина: 122g (вклучувајќи го и USB кабелот)

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping