ГРЕАЛКА ЗА ВО АВТОМОБИЛ

(3 коментари)

599 ден

21 in stock

Идеално решение за во зимските денови

Предности при користење на овој производ

Практичен и ефикасен – Висока ефикасност и мултифункционалност со голема моќност и брзо загревање.

Одлична замена за клима – Постави ја каде и да посакаш во автомобилот и вклучи ја опцијата за ладење или греење.

Брза и ефикасна работа – Може да се загрее брзо за само една минута.

Имаш проблеми со климата во автомобилот? Ние го имаме вистинското решение за тебе.

Оваа практична греалка-вентилатор за во автомобил ќе те разлади или загрее кога имаш потреба.

Има јачина од 200w и работи на стандард приклучок од 12v.

Постави ја каде и да посакаш во автомобилот и вклучи ја опцијата за ладење или греење. Исто така можеш и да ја користиш за брзо одмрзнување на стаклата во зима.

Во зима е многу практична бидејки многу побрзо загрева од климата во автомобилот, така во ладните утра за миг ќе се стопли внатре.

Ти овозможува брзо одмрзнување или одмаглување на прозорците, за да можеш безбедно и удобно да одиш на работа или да патуваш и да стигнеш до твојата дестинација.

Благодарение на овој внатрешен електричен грејач кој работи со приклучок од 12V во автомобилот (запалка) можно е да се загрее целиот автомобил за само неколку минути.

Има ергономски дизајн и ротирачка основа за 360 степени.

Овој грејач-вентилатор бара минимална количина на енергија – се поврзува на местото на запалката.

Тој е помал, па лесно може да се стави под седиштето или под воланот.

 

 

Технички карактеристики:

  • Функција: греење/ладење
  • Моќност: 200W
  • Димензии: 12.5 x 10 5 x 3.5 cm
  • Работи на стандард приклучок од 12V

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 72% ПОПУСТ. Количините се ограничени!

Rade Velkov
Rade Velkov
4/5

Dobro si funkcionira proizvodot, brzo gi odmagluva staklata vo avtomobilot

10 months ago
Image #1 from Марјан Стојков
1
Марјан Стојков
Марјан Стојков
4/5

Феноменален производ вреди да се има во колата

11 months ago
Image #1 from Владевски Трајко
1
Владевски Трајко
Владевски Трајко
4/5

Долго време не ми работи климата во автомобилот па решив да ја купам греалката и сега сум навистина задоволен и нема потреба да ја поправам климата

11 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping