18 ВО 1 ЏЕБНА АЛАТКА

799 ден
бесплатна достава

Една алатка за сите проблеми

Предности при користење на овој производ

Замена за 18 алатки – Џебниот алат ги воодушеви сите со својот изглед бидејќи заменува дури 18 различни алати.

Компактност – Мала по големина за лесно складирање и доволен капацитет за создавање соодветна цврстина за максимална употребливост. Доаѓа со торба за лесно складирање и транспорт.

Издржливост – Нелизгава рачка и изработена од хируршки нерѓосувачки челик обезбедува издржливост, стабилност при употреба и анти-лизгање.

За сите работни места – Може да се користи за домашни или активности на отворено, како што се сечење жичени огради, подготовка на мамки за риболов, подготовка на оган, затегнување завртки, заковување или отстранување клинци, кршење мраз и друго.

Неочекуваните поправки се речиси неизбежни или дома или по пат. Не мора да поседуваш комплети за повеќе намени, заборави на носење тешки кутии со еден куп алатки… Го имаме врвното решение благодарение на кое нема да мораш да повикаш мајстор за помош!

Џебната алатка 18 во 1 е единствена и апсолутно неопходна алатка, која ќе ти овозможи да поправиш сè, само избери го потребниот механизам! Мала е по големина, се вклопува во твојот џеб!

Дизајнирана е за секојдневна употреба во најчестите работни места. Исто така е многу корисна за патување – кампови, авантури, планинарење.

Нелизгачката рачка и хируршката конструкција од нерѓосувачки челик обезбедуваат долговечност, стабилност при употреба и анти-лизгање.

Може да се користи за домашни или активности на отворено, како што се сечење жичени огради, подготовка на мамки за риболов, подготовка на оган, затегнување завртки, забивање клинци или нивно отстранување, кршење мраз и многу повеќе.

Со својот изглед на пазарот, џебната алатка 18-во-1 обезбеди многу повеќе од олеснување – голема заштеда на време и пари.

Ќе бидеш опремен за секакви поправки во куќата, автомобил или двор. Оваа повеќенаменска алатка ќе ги замени сите други што зафаќаат простор и ќе ги олесни различните видови поправки!

Оваа професионална алатка е дизајнирана да работи ефикасно на сите твои проекти – каде било, во секое време! Една алатка за сите проблеми.

 

Технички карактеристики:

  • 18 Во 1: рамни клешта, клешта за жица, клешта за цеви, чекан, рамен нож, назабен нож, турпија, рамен шрафцигер, кружен шрафцигер, отворач за шишиња, шрафцигер со навртки (6мм; 7мм; 8мм; 1.0мм), мала пила, отстранувач за изолација, вадилица, шило, машинка за ексери.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 69% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping