ЏОГЕР СО ПРСКАЛКА

690 ден
бесплатна достава

 • Време е да кажеш збогум на тешките класични џогери и кофи со вода
 • Исчисти побрзо, полесно и поубаво од кога било досега
 • Само 4 чекори се доволни за да го направиш твојот дом чисто место: додади средство за чистење или вода во резервоарот, прикачи го, испрскај одредена количина на подот и нежно избриши
 • Иновативниот, револуционерен ергономски дизајн овозможува да чистиш без мака и напор
 • Уникатната прскалка ја насочува течноста и ја контролира влажноста
 • Може да ротира 360°С и ги чисти и тешко достапните места
 • Крпа(1) од микрофибер која чисти прашина и нечистотија
 • Сад со капацитет од 350мл
 • Лесна алуминиумска рачка
 • Висина на рачка: 134cm
 • Димензии на џогер: 40 x 15cm

Нашиот најпродаван Џогер со Прскалка за суво и мокро чистење кој допира до тешко достапните места и не дозволува болки во колената или грбот поради неведнување.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping