ЅИДНИ ДРЖАЧИ ЗА ОБУВКИ

469 ден
бесплатна достава

Организирај ги чевлите и заштеди простор со овие практични држачи за чевли!

2 x ѕидни држачи за обувки

Предности при користење на овој производ

Заштеди простор – Прикачи ги држачите на ѕид и заштеди простор а воедно ќе го искористиш и прзното место.

Лесна инсталација – Лесно се монтираaт, со самолепливите ленти што доаѓаат во пакувањето.

Практични – Може да се прикачи на различни површини: стакло, мермер, плочки, дрво, метал. Држачот обезбедува цврстина и издржливост.

Уникатен дизајн – Поудобен и попрактичен, обезбедува повеќе заштеда на простор за твоите чевли, и ти овозможува да ги одржуваш влечките суви на места како што се балконот или бањата. Едноставен, но атрактивен дизајн совршено се вклопува во секој стил на куќа.

Идеален додаток за секоја бања или балкон! Чувај ги секогаш при рака крпите и влечките. Организирај ги чевлите и заштеди простор со овие практични држачи за чевли!

Направи ред во ходникот, балклонот, бањата или дворот и организирај ги чевлите на лесен и брз начин!

Успешно ќе заштеди простор и време за пребарување на саканите обувки.

Може да се прикачат на различни површини како стакло, мермер, плочки, дрво, метал. Држачот обезбедува цврстина и издржливост.

Поудобен и попрактичен дизајн кој обезбедува повеќе заштеда на простор за твоите чевли или крпи, а ти овозможува да ги одржуваш влечките суви на места како што се балконот или бањата. Едноставен, но атрактивен дизајн совршено се вклопува во секој стил на куќа.

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS пластика
  • Димензии (приближно): 30 x 6 x 5cm
  • (Боја по наш избор)

 

Во пакетот добиваш:

  • 2 x ѕидни држачи за обувки

 

Нарачајтe ги вашите веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping