ЅИДНА ГРЕАЛКА

869 ден
бесплатна достава

Ѕидна греалка – мини камин за греење на простор 900W

Предности при користење на овој производ

Мал и пренослив дизајн – Пренослив дизајн, однеси ја каде и да посакаш повторно да се загреете

Лесна контрола – На самата греалка има копче ON/OFF, може да се контролира со помош на далечински управувач што го добиваш со неа во пакетот.

Две подесувања – Два режими на греење – посилен и послаб.

Елегантен дизајн – LED дисплејот што го прикажува каминот ќе има смирувачки ефект врз тебе и ќе те опушти по напорниот ден.

Најдобар начин дополнително да загрееш соба наместо да го издржуваш студот или да трошиш струја така што ќе се грееш со големи греалки кои трошат многу повеќе!

Загреј го просторот каде што престојуваш, работиш или одмараш. Земи ја оваа ѕидна греалка со тебе кога ти треба, вклучи ја директно во штекерот – без кабли кои пречат и зафаќаат простор.

Овој компактен дизајн го олеснува патувањето и ти овозможува лесно да го носиш изворот на топлина со себе, за да уживатшво топлина и удобност каде и да си.

LED дисплејот што го прикажува каминот ќе има смирувачки ефект врз тебе и ќе те опушти по напорниот ден. Седни во удобна фотелја, земи го далечинскиот управувач на грејачот и опушти се во топлината на твојот дом дури и во најстудените денови.

На самата греалка има копче ON/OFF, може да се контролира со помош на далечински управувач што го добиваш со неа во пакетот.

Греалката има два режими на греење: посилен и послаб.

Брзо и квалитетно ке ја загрее целата соба со нејзината моќност од 900W.

Технички карактеристики:

  • Директно се приклучува во штекер, без кабли
  • Димензии: 10,5 x 9,5 x 17,8 cm
  • Моќност: 900W
  • Напон: 220 V
  • Два режими на греење – посилен и послаб
  • Дигитален термостат
  • Прекинувач за вклучување/исклучување

 

Комплетот вклучува:

  • Далечински управувач за моќност на дување, температура и тајмер

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 56% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping