ШТЕДЛИВ ФЛЕКСИБИЛЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМА

499 ден
бесплатна достава

Заштеди до 80% вода и измиј ги садовите полесно од било кога!

Предности при користење на овој производ

Ротација од 360 степени – Подвижниот додаток ти овозможува да го насочиш моќниот млаз во која било насока што ти треба.

Лесен за ракување – Едноставно поврзи го додатокот со славината и тој е подготвен за употреба, без дополнителни екстензии и делови.

Погоден за сите славини – Универзалниот дизајн го прави погоден за сите видови славини.

Поефикасно перење – Повеќе не мора да се мачиш да миеш тврдокорни дамки на садовите со силен воден млаз, сега со овој додаток тоа ќе биде многу побрзо и полесно.

Штедлив додаток за чешма за заштеда на енергија кој ќе ја подобри твојата славина и ќе ја направи многу поефикасна. Полесно ќе ги миеш садовите од било кога и ќе заштедиш до 80% вода, така што ќе можеш да ја насочиш славината токму онаму каде што ти треба. Заборави на мијалникот полн со вода!

Подвижниот додаток ти овозможува ротација од 360 степени така што ќе можеш да го насочиш моќниот млаз во која било насока што ти треба, на тој начин полесно ќе ги измиеш садовите а воедно и ќе заштедиш многу вода!

Повеќе не мора да се мачиш да миеш тврдокорни дамки на садовите со силен воден млаз, сега со овој додаток тоа ќе биде многу побрзо и полесно.

Сметката за вода од следниот месец ќе биде преполовена!

Технички карактеристики:

  • Се врти 360 степени за полесно миење
  • Mатеријал: нерѓосувачки челик + ABS
  • Димензии: 18 x 5.5 см

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping