ШТЕДЛИВ ДОЗЕР ЗА САПУН

490 ден
бесплатна достава

Заштеди сапун и забрзај го миењето на садовите!

Предности при користење на овој производ

Без неред – Заборави на нередот и трагите од сапун во твојата кујна или бања благодарение на уникатниот дизајн на диспензерот.

Поуреден мијалник – Отфрли ги шишињата со детергент насобрани околу мијалникот и замени ги со овој компактен дозер. Сè ќе биде на едно место.

Компатибилен – Наполни го дозерот со секаков вид детергент или течен сапун и тој ќе биде подготвен за акција.

Држач за сунѓер – Сунѓерот секогаш ќе го најдеш на истото место, наместо под куп садови, ако го користиш горниот дел од дозерот како држач за сунѓер.

Овoj дозер им го олесни животот на над 10.000 домаќинки, кои сега не можат да ja замислат кујната без него!

Заштедува и воедно го забрзува миењето на садовите а твојот мијалник ќе изгледа секогаш средено.

Заборави на расфрланите сунѓери околу мијалникот и полупразни гломазни шишиња со детергент кои само ти заземаат простор и ти сметаат при миењето на садовите. За уреден мијалник и брзо миење садови, ние ти препорачуваме практичен кујнски дозер на сапун а воедно и место каде што ќе ти стои сунѓерот за миење садови.

Олесни го твоето секојдневие со помош на исклучително практичен и компактен дозер! Направи го миењето на садовите полесно, побрзо и неуморно! Наполни го дозерот со секаков вид детергент или течен сапун и тој ќе биде подготвен за акција!

Со само едно притискање на дозерот, ќе нанесеш совршена количина на детергент на сунѓерот и ќе избегнеш прекумерно абење!

Со секое притискање, дозерот ја испушта потребната количина на детергент.

Дозерот може да се користи и како држач за сунѓер, што ќе го направи просторот околу мијалникот потранспарентен и уреден. Дозерот е погоден за сите видови сунѓери и жици за стругање.

Направи го миењето на садовите сега полесно и побрзо од кога било!

 

Технички карактеристики:

  • Капацитет: 380 ml
  • Димензии: 13,5 x 10,2 x 8,5 cm
  • Материјал: ABS пластика

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping