ШПИОНСКА, МАЛА, БЕЗЖИЧНА WIFI КАМЕРА HD 1080P

(10 коментари)

990 ден
бесплатна достава

Дискретна сигурносна мини камера

Предности при користење на овој производ

Обезбеди го твојот дом – Оди безгрижно на летување, зимување или на работа и следи ги настаните во твојот дом на твојот паметен уред!

Поврзи ја со телефонот – Поврзи ја камерата со телефонот, таблетот или компјутерот со Wi-Fi конекција и ќе можеш да ја видиш просторијата што ја снима камерата во секое време.

Безгрижно излези од дома – Постави камера за да го надгледува твојот дом за тебе кога не си дома!

Ноќен режим – Дури и кога е целосно темно, оваа камера ги открива и најмалите детали.

Целосна ротација – Најголемата предност на камерата е широкиот агол на фотографирање благодарение на 360 степени ротација на страна и 120 степени нагоре и надолу.

Ако ти треба мала, дискретна, но ефикасна камера за видео надзор што ќе можеш да ја поврзиш со телефонот, таблетот или компјутерот и да ги следиш настаните дури и кога не си дома, тогаш оваа Wi-Fi камера е совршен избор за тебе!

Камерата има можност да снима ноќе со инфрацрвена технологија која ја има интегрирано во неа. Сензорите за движење работат исто како и во дневен режим.

Едноставно постави ја камерата на саканата локација и поврзи ја со телефонот преку апликација (вклучено упатство за користење). Батеријата издржува 1 час со едно полнење, но може да биде поврзана со полначот и да работи 24/7.

Се полни со USB кабел кој доаѓа во пакувањето.

Покрај тоа што е одлично решение за обезбедување на твоето место на живеење, можеш да ја користиш и додека возиш, обезбедувајќи ти доказ во случај на сообраќајна несреќа, или додека спортуваш.

HD камерата работи со сензор за движење кој снима сè на длабочина од 15 метри и под агол од 150 степени, што ја прави исклучително практична за снимање настани во затворен простор.

Опсегот на ноќно гледање може да достигне 5M и можеш да го вклучиш или исклучиш од далечина преку апликацијата.

Поради своите исклучително мали димензии идеална е за поставување насекаде.

 

Технички карактеристики:

  • Големина: 4,4 x 4,4 x 2,5 cm
  • Видео резолуција: 1080P
  • Интервал на снимање: 5м2
  • Поддршка 128G TF картичка (не е вклучена)
  • Објектив за ноќно гледање: 2 MP
  • USB полнење

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 58% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Јован Станковски
1
Јован Станковски
Јован Станковски
5/5

Лесна е за управување, се полни со усб кабелче ке доаѓа со неа во пакувањето. Има упатство за употреба, ја инсталираш апликацијата и можеш веднаш да ја користиш.

4 months ago
Image #1 from Blagica Karakasheva
1
Blagica Karakasheva
Blagica Karakasheva
4/5

Kamreta ima slot za SD mikro kartica kade se zacuvuva se sto ke snimas, moze da se iskluci i da se vkluci koga imas potreba.

4 months ago
Image #1 from Илиевски Филип
1
Илиевски Филип
Илиевски Филип
5/5

Супер функционална и практична, снимките се многу чисти, мала е и скоро незабеллива!

4 months ago
Image #1 from Luka Janevski
1
Luka Janevski
Luka Janevski
4/5

Prakticna e i mozes da ja postavis bukvalno kade sakas, mala e i prilagodliva.

4 months ago
Image #1 from Дивна
1
Дивна
Дивна
4/5

Одлична е камерата, ја ставивме во собата на детето за да можам да следам што се случува и дали спие.

4 months ago
Image #1 from Zorica Topaloska
1
Zorica Topaloska
Zorica Topaloska
5/5

Kamerata super funkcionira, Lesno se prikacuva na zid i lesno se povrzuva preku aplikacijata so telefonot.

4 months ago
Image #1 from Atanas
1
Atanas
Atanas
5/5

Mi se dopaga kamerata. Kvalitetot e dobar, super spakuvana i brzo isporacana. Golema blagodarnost i do odlicnata usluga!

4 months ago
Image #1 from Branko Dimoski
1
Branko Dimoski
Branko Dimoski
3/5

Dobra e kamerata no ne mozev da se snajdam so upatsvoto, no za toa vnukot mi pomogna malku i mi objasni kako se upravuva so nea. Sega e ok

4 months ago
Image #1 from Vesna Poplazarova
1
Vesna Poplazarova
Vesna Poplazarova
4/5

Se custvuvam posigurno otkako ja kupiv ovaa kamera, mi se dopaga kako funkcionira, mala e i prakticna.

4 months ago
Image #1 from Aleksandar Trajkovski
1
Aleksandar Trajkovski
Aleksandar Trajkovski
4/5

Super spakuvana, kvalitetna izrabotka se gleda, dobro funkcionira i lesna za upravuvanje preku aplikacija.

4 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping