ХАМОК НИШАЛКА

690 ден
бесплатна достава

Хамок нишалка – создаденa за летно уживање

Предности при користење на овој производ

Цврста и издржлива – Изработена од исклучително цврста и издржлива памучна ткаенина, која овозможува дишење, исклучително удобна и издржлива.

Лесно поставување – Се што ти треба се две дрвја или две потпорни точки за да ја закачиш. А може да ја користиш како подлога за пикник, итн…

Безбедна – Нуди чувство на мекост и супериорна издржливост, како и безбедност.

Високо квалитетна висечка лежалка (Хамок) со џамбо големина, створена за уживање и релаксација.

Изработена од исклучително цврста и издржлива памучна ткаенина, која овозможува дишење, исклучително удобна и издржлива.

Може да ја употребуваш буквално каде ќе посакаш, на плажа, базен, двор, градина, излет, кампинг, планинарење, во шатор, концерт, дома, пикник, парк… Се што ти треба се две дрвја или две потпорни точки за да ја закачиш. А може да ја користиш како подлога за пикник, итн…

Исклучително лесно се поставува и собира, а доаѓа со прикланда чанта за носење и складирање, изработена од истата ткаенина.

За само неколку секунди можеш да ја инсталираш било каде по твоја желба.

Лесна за носење и пакување. Во пакувањето добивате и торба во истата боја.

 

Технички карактеристики:

  • Големина: 180 x 60 cm

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 30% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping