УНИВЕРЗАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН НА РЕТРОВИЗОР

(10 коментари)

590 ден
бесплатна достава

Зборувај слободно додека возиш со овој компактен, прилагодлив држач за телефон!

Предности при користење на овој производ

Ротација од 360 ° – Можност за ротација од 360 °, што ти овозможува добра видливост и не го заматува самото огледало.

Безбедно возење – Не ја загрозувај сопствената и туѓата безбедност во сообраќајот држејќи го телефонот во рака додека возиш!

Компатибилен со многу телефони – Држачот за телефон на ретровизорот е компатибилен со речиси сите паметни телефони.

Стабилен и цврст – Иновативниот држач за мобилен телефон има фиксна структура, сигурен е и цврст. Изработен е од висококвалитетна пластика која е издржлива и компактна.

Не си сигурен каде да го оставиш телефонот додека возиш, ти треба за итни повици или навигација? Овој паметен држач за телефон на ретровизор ти помага безбедно да го користиш телефонот додека возиш.

Не ја загрозувај сопствената и туѓата безбедност во сообраќајот држејќи го телефонот во рака!

Лесно се монтира со принципот на штипки и може брзо и лесно да се пренесе од еден во друг автомобил.

Има можност да ротира за 360 °, што обезбедува дополнителна видливост при следење на навигацијата од паметен телефон.

Држачот за телефон на ретровизорот е компатибилен со речиси сите паметни телефони.

Универзален е и одговара на сите автомобили!

Вашето патување ќе биде побезбедно и попријатно!

 

Технички карактеристики:

  • Боја: црна
  • Материјал: ABS + силикон

 

Нарачајте го  вашиот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Дамјан
1
Дамјан
Дамјан
5/5

Многу често патувам таква ми е работата и секогаш ми е телефонот во раце и тоа многу ми смета на концентрацијата при возење. Со овој дрзач верувам дека возењето ќе биде побезбедно 🙂

4 months ago
Image #1 from Илија Николовски
1
Илија Николовски
Илија Николовски
4/5

Големи пофалби за овој држач, квалитетот на возењето е многу подобар, телефонот стои цврсто и нема нарушување на концентрацијата

4 months ago
Image #1 from Dule
1
Dule
Dule
5/5

Mnogu polesno se vozi s ovoj drzac, univerzalen e odgovara i za pogolemi telefoni

4 months ago
Image #1 from Gavrilov Darko
1
Gavrilov Darko
Gavrilov Darko
5/5

Ne e kako drugite drzaci, moze da go polnis telefonot koga e na drzacot ili da go povrzis so AUX za musika

4 months ago
Image #1 from Ace Mitrov
1
Ace Mitrov
Ace Mitrov
4/5

Lesno se postavuva, ne se mrda telefonot pri vozenje duri ako ima i nekoja vdlabnatina golema na patot, stoi cvrsto

5 months ago
Image #1 from Sasho Bogdanov
1
Sasho Bogdanov
Sasho Bogdanov
5/5

Dobro e toa sto rotira i mozes da go mestis kako sakas, super e prodizvodot, zadovolem!

5 months ago
Image #1 from Mite Stojkov
1
Mite Stojkov
Mite Stojkov
4/5

Koga mi stigna drzacot bese malku skrsen no lugeto se mnogu korektni vednas mi napravija zamena, sega e ok.

5 months ago
Image #1 from Selami
1
Selami
Selami
4/5

Stabilen e drzacot koga go stavas telefonot, go drzi telefonot dobro, ne pagja.

5 months ago
Image #1 from Стево Стојанов
1
Стево Стојанов
Стево Стојанов
5/5

Жал ми е што не знаев претходно! Одличен и многу корисен производ, го препорачувам на сите.

5 months ago
Image #1 from Monika Kirovska
1
Monika Kirovska
Monika Kirovska
3/5

Pristigna pratkata, pofalbi do celiot tim 🙂

6 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping